Hra v prírode

Prinášame ti nový druh zábavy, spojený s prechádzkou v prírode, pri ktorej sa dokonca aj niečo naučíš! Naša unikátna „lesná hra“ je spojením konceptu escape room a ľahkej, náučnej turistiky.

Čo je escape room?

Escape room (alebo escape hra) je hra určená pre skupinu ľudí (väčšinou 2 až 5), ktorí musia v určitom čase a v konkrétnom priestore riešiť rad úloh, ktoré preveria ich kreativitu a tímovú spoluprácu. Cieľom takejto escape hry je dostať sa za určitý čas „von“ z miestnosti, takže skupina si precvičí aj prácu pod tlakom. Väčšinou ide o uzavreté miestnosti, v ktorých je vytvorená akčná, adrenalínová, občas aj strašidelná atmosféra. Je to výborný spôsob pre teambuilding, ale aj ako zábava pre partiu kamarátov či rodinu.

Naša escape hra

V našej hre nebudeš zavretý/á v žiadnej miestnosti, ale všetky úlohy budeš riešiť v teréne pri nenáročnej turistike. Takisto nebudeš mať určený časový limit, a tak pri hre môžeš stráviť toľko času, koľko len budeš chcieť. Hra ťa prevedie lesom v bratislavskej Dúbravke, pričom si precvičíš navigáciu v teréne. Dozvieš sa niečo zaujímavé a nové o zákulisí 1. svetovej vojny a o tom, ako sa bránila významná dopravná trasa cez Bratislavu. Objavíš niekoľko čudných „jaskýň“ a dozvieš sa na čo slúžili a ako vlastne vznikli a takisto sa dozvieš niečo zo zákulisia vojny. Ale čo je hlavné, stráviš super voľný čas s rodinou/kamarátmi/kolegami, čaká ťa zábava a dobre strávený čas pri nenáročnej turistike.

Prečítaj si viac o našej hre v prírode: