Sleduj nás aj na facebooku alebo instagrame:

Hra Tajný život kaverien

Ak máš rád prechádzky v prírode a rád riešiš rôzne úlohy, určite by si mal vyskúšať našu hru Tajný život kaverien. Je to hra umiestnená do prírody, kde ide o spojenie escape room, turistiky a spoznávania. Ak nevieš, o čo presne ide, tu je krátke zhrnutie:

Čo je escaperoom?

Escape room (alebo escape hra) je hra určená pre skupinu ľudí (väčšinou 2 až 5), ktorí musia v určitom čase a v konkrétnom priestore riešiť rad úloh, ktoré preveria ich kreativitu a tímovú spoluprácu. Cieľom takejto escape hry je dostať sa za určitý čas „von“ z miestnosti, takže skupina si precvičí aj prácu pod tlakom. Väčšinou ide o uzavreté miestnosti, v ktorých je vytvorená akčná, adrenalínová, občas aj strašidelná atmosféra. Je to výborný spôsob pre teambuilding, ale aj ako zábava pre partiu kamarátov či rodinu.

Naša hra Tajný život kaverien

V našej hre nebudeš zavretý/á v žiadnej miestnosti, ale všetky úlohy budeš riešiť v teréne pri nenáročnej turistike. Takisto nebudeš mať určený časový limit, a tak pri hre môžeš stráviť toľko času, koľko len budeš chcieť. Hra ťa prevedie lesom v bratislavskej Dúbravke, pričom si precvičíš navigáciu v teréne. Vďaka o.z. História bez hraníc sa dozvieš niečo zaujímavé a nové o zákulisí 1. svetovej vojny a o tom, ako sa bránila významná dopravná trasa cez Bratislavu. Objavíš niekoľko čudných „jaskýň“ a dozvieš sa na čo slúžili a ako vlastne vznikli, takisto sa dozvieš niečo zo zákulisia vojny. Ale čo je hlavné, stráviš super voľný čas s rodinou/kamarátmi/kolegami, čaká ťa zábava a dobre strávený čas pri nenáročnej turistike.

Na čo sa vlastne zahráš v našej hre Tajný život kaverien?

V našej escape hre sa prenesieš do obdobia 1. sv. vojny. Ty a tvoja partia sa stanete pozorovateľmi na pozorovacom stanovišti. Vaša úloha bude jednoduchá, no životne dôležitá! Pri sledovaní okolia spozorujete pohyb nepriateľskej armády smerom k vám! Vašou úlohou bude túto informáciu rýchlo rozšíriť medzi všetky posádky kaverien, aby sa tieto mohli pripraviť na obranu významnej cesty a nepriateľskú armádu zastavili! Cesta nebude však taká jednoduchá, kaverny sú dobre ukryté a cestu k nim nájdu len tí, ktorí sú na túto úlohu určení! Čaká ťa preto niekoľko stanovíšť, kde musíš dokázať svoju hodnosť na túto úlohu. Iba ak úspešne prejdeš všetkými stanovišťami, podarí sa ti úlohu úspešne splniť!

Pre koho je naša hra určená?

Naša hra je vhodná pre kohokoľvek – pre kamarátov, kolegov, rodiny, zahrať si ju môže ľubovoľná skupina, ale aj jednotlivec. Po úspešnom absolvovaní hry ťa dokonca okrem dobrej zábavy v prírode čaká „odmena“ za vylúštenie.

Parametre hry:

Chcem hrať:

Výborne! Po vyplnení formulára nižšie vám na mail prídu pokyny k hre spolu s heslom, ktorým si sprístupníte hru (POZOR! Heslo sa pravidelne mení, preto odporúčame formulár vypĺňať až vtedy, keď sa chystáte hru absolvovať). Ak už budete mať heslo k dispozícii, stačí kliknúť na tlačidlo „Chcem hrať“ nižšie a hra sa môže začať. Hra je určená pre každého a je zadarmo, ale jej budovanie a údržba si vyžadujú určité finančné prostriedky. Preto budeme radi, ak nás podporíte darom pre ďalší rozvoj hry a prípadne pre vznik novej:

Formulár:

Odoslaním formuláru súhlasíte s podmienkami hry.

Máte už všetko vybavené? Tak poďme na to!

Ak si si hru už úspešne zahral, pozri sa na bonus, ktorý je pre teba pripravený!